KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14351039
nr 1435 1039
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1867. Olja på duk, 31x54, yttermått inklusive ram: 43x67 cm
måndag 29 november 2021
kl 20:58:55
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska